Magnetoterapia

Zadaj pytanie
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Michał Wesołowski Specjalista dzieci i dorosłych15:00-20:0015:00-20:0015:00-20:00
Przemysław Podrażka Specjalista dzieci i dorosłych15:00-20:0015:00-20:00

Terapia polem magnetycznym jest potwierdzoną naukowo metodą stosowaną w celu przyspieszenia regeneracji tkanek oraz redukcji dolegliwości bólowych.

Magnetoterapia wykorzystuje zjawisko pola magnetycznego, którego efekty terapeutyczne obejmują ulgę w bólu oraz przyspieszenie gojenia tkanek.

Zaawansowane aplikatory do magnetoterapii wyposażone są w unikalną Technologię Skoncentrowanego Pola Magnetycznego FMFTM (Focused Magnetic FieldTM), zapewniając maksymalne bezpieczeństwo dla osoby obsługującej urządzenie oraz precyzyjną aplikację w miejscu zabiegowym. Dzięki technologii FMFTM indukcja pola magnetycznego skupiona jest na obszarze zabiegowym bez oddziaływania i wpływu na otoczenie.

Firma BTL oferuje szeroki wybór aplikatorów do magnetoterapii. Aplikatory typu dysk doskonale sprawdzają się podczas terapii w obrębie kończyn, natomiast solenoidy najczęściej wykorzystywane są do terapii w obszarze korpusu.

Przeciwwskazania do zabiegu z wykorzystaniem pola magnetycznego:

  • ciąża
  • nowotwór
  • niewydolność wieńcowa
  • rozrusznik serca
Cennik
  • Magnetoterapia punktowa 20 zł
  • 10 Zabieg GRATIS
Zamknij
Imię i nazwisko: E-mail: Nr telefonu: Wiadomość:
Uwaga: formularz kontaktowy nie służy do umawiania wizyt, w tym celu prosimy o dokonanie rezerwacji online, kontakt telefoniczny lub osobisty.
Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.